Resultats 18/19

TEMPORADA 2018/2019

 

Resultats lliga catalana (FCN)

– 1ª JORNADA LLIGA BENJAMI – 27/10/2018 – Banyoles: resultats individuals i resultats dels relleus

-2ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ – 17/11/2018 – Roses: resultats individuals i resultats dels relleus

3ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ +1ª PREBENJAMÍ – 15/12/2018 – Figueres i resultats dels relleus benjamins i resultats dels relleus prebenjamins

4ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ + 2ª PREBENJAMÍ – 26/01/2019 – Santa Coloma de Farners: resultats dels relleus benjamins i resultats dels relleus prebenjamins.

-5ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ + 3ª PREBENJAMÍ – 16/02/2019- Platja d’Aro-Riembau: resultats individuals i de relleus benjamins i resultats individuals i relleus prebenjamins

-6ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ + 4ª PREBENJAMÍ – 23/03/2019 – Geieg Girona: resultats individuals i de relleus benjamins i resultats individuals i relleus prebenjamins

-7ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ + 5ª PREBENJAMÍ – 11/05/2019 – Platja d’Aro-Riembau: resultats individuals i de relleus benjamins i resultats individuals i relleus prebenjamins

 

– 1ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 6/10/2018 – Banyoles: resultats individuals i resultats dels relleus

– 2ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 10/11/2018 – Lloret de Mar: resultats individuals i resultats dels relleus

– 3ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 1/12/2018 – Santa Coloma de Farners: resultats individuals i resultats dels relleus

– 4ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 19/1/2019 – LLoret de Mar: resultats individuals i resultats dels relleus

-5ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 23/02/2019 – Figueres

-6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 16/03/2019 – Banyoles

-7ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 27/04/2019 – Olot: resultats individuals i resultats dels relleus

– COPA CATALANA BASE ALEVÍ – 1/06/2019 -Grup C: C.N.Sitges: resultats

 

– FONS I ESTILS INFANTIL, JUNIOR I ABSOLUT – 6/10/2018 – Figueres

– 2ª JORNADA INFANTILS -10/11/2018- Figueres: resultats individuals i resultats dels relleus

-3ª JORNADA INFANTIL, JUNIOR I ABSOLUT – 12/01/2019 – Geieg Girona: resultats individuals i resultats dels relleus.

-4ª JORNADA INFANTIL, JUNIOR I ABSOLUT – 9/03/2019 – Vic: resultats individuals i resultats dels relleus. 

– 5ª JORNADA INFANTIL, JUNIOR I ABSOLUT- 13/04/2019 – Centelles: resultats individuals i resultats dels relleus. 

-COPA CATALANA INFANTIL GRUP D – 2/06/2019 – C.N. OLOT 

 

– XIII GRAN PREMI NATACIÓ MÀSTERS ANTONI MARRUGAT – 15/12/2018 – Badia del Vallès

– XII TROFEU MÀSTER GIRONA – 18/05/2019 – GEIEG

 

Trofeu Sant Narcís GEiEg (3/11/2018) Competicions de Matí i Competicions Tarda

Trofeu Mercat del Ram – 6/04/2019 – Vic: resultats matí  i resultats tarda.

 

Campionats de Catalunya d’Hivern

-CAMPIONAT CATALUNYA INFANTIL I JUNIOR – 14-17/12/2019- Sabadell

-CAMPIONAT CATALUNYA ALEVÍ D’HIVERN – 1-3/02/2019 – Lloret de Mar

 

Campionat d’Espanya d’Hivern: 

– XXXIX CAMPIONAT D’ESPANYA INFANTIL D’HIVERN 14-17/03/2019 – Gijón

 

Campionats de Catalunya d’Estiu

– CAMPIONAT D’ESTIU ALEVÍ- 28-30/06/2019

– CAMPIONAT D’ESTIU INFANTIL – 5-7/07/2019

– CAMPIONAT D’ESTIU JUNIOR I ABSOLUT -12-14 /06/2019

 

Final Territorial Benjamí– 7-9/06/2019 –

Final Territorial de Relleus Benjamí i Prebenjamí – 22/06/2019

Final Interterritorial per delegacions: alevins i benjamins 18-19/05/2019

 

Campionat d’Espanya:

-VII CTO. DE ESPAÑA DE NATACIÓN ALEVÍN: 18-21/07/2019

– XLI CTO. DE ESPAÑA INFANTIL DE NATACION DE VERANO: 27-30/07/2019 – Barcelona (Piscines Bernat Picornell)

– XXX CTO. ESPAÑA “OPEN” DE VERANO NATACIÓN MASTERS: 11-14/07/2019 – Tarragona