Convocatòries 18/19

CALENDARI OFICIAL

SÈRIES

– 1ª JORNADA DE LLIGA INFANTIL, JÚNIOR I ABSOLUT- FONS I ESTILS – 06/10/2018 -Figueres

– 1ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 6/10/2018 – Banyoles

– 1ª JORNADA LLIGA PER EQUIPS PREBENJAMINA – 20/10/2018 – ANGLÈS

– 1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA – 27/10/2018 – Banyoles

– TROFEU SANT NARCÍS – 03/10/2018 – Geieg (Girona): Sèries Matí

– TROFEU SANT NARCÍS – 03/10/2018 – Geieg (Girona): Sèries Tarda

– 2ª JORNADA LLIGA ALEVÍ – 10/11/2108 – Lloret de Mar

– 2ª JORNADA LLIGA INFANTIL -10/11/2018 – Figueres

– 2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA – 17/11/2018 – Roses

– TROFEU 25 ANIVERSARI C.N.LLORET – 24/11/2018 – Lloret de Mar: Sèries Matí i Sèries Tarda

– TROFEU RAÜL RAMOS – 1/12/2018: timing matítiming tarda i series definitives

– 3ª JORNADA DE LLIGA ALEVÍ: 01/12/2018 – Santa Coloma de Farners

– 3ª JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ + 1ª PREBENJAMÍ: 15/12/2018 – Figueres

– XIII GRAN PREMI NATACIÓ MÀSTERS ANTONI MARRUGAT: 15/12/2018 – Sant Feliu de Llobregat

-3ª JORNADA DE LLIGA INFANTIL – 12/01/2019 – Geieg Girona

– 4ª JORNADA DE LLIGA ALEVÍ: 19/01/2019 – Lloret de Mar

-4ª JORNADA DE LLIGA BENJAMI + 2ª PREBENJAMI: 26/01/2019 – Santa Coloma de Farners

CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ D’HIVERN 2019: C. N. LLORET 1-3/02/2019

-TROFEU TRESSERRAS: 16/02/2019 – C.N.Banyoles

– TROFEU FEDERACIÓ: C.N.SANT ANDREU – 17/02/2019

-5ª JORNADA DE LLIGA BENJAMI + 3ª PREBENJAMI: 16/02/2019 – Platja d’Aro, Complex Esportiu Riembau

-5a JORNADA DE LLIGA ALEVI: C. N. Figueres – 23/02/2019

-4a JORNADA DE LLIGA INFANTIL, JÚNIOR I ABSOLUT: C. N. Vic – 09/03/2019

-XXXIX CAMPIONAT D’ESPANYA INFANTIL D’HIVERN: C.N. OLAYA (GIJÓN) – 14-17/03/2019

-6ª JORNADA DE LLIGA ALEVI: C.N.Banyoles – 16/03/2019

-6ª JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ + 4ª PREBENJAMÍ: GEIEG – 23/03/2019

-TROFEU MERCAT DEL RAM: C.N.VIC: sèries definitives matí + previsió horària matísèries definitives tarda + previsió horària tarda

-5ª JORNADA DE LLIGA INFANTIL, JÚNIOR I ABSOLUT: 13/04/2019 C.N. Centelles

-7ª JORNADA DE LLIGA ALEVÍ: C.N.OLOT: 27/04/2019

-TROFEU DE FIRES I FESTES DE LA SANTA CREU: C.N.FIGUERES 04/05/2019: sèries Matí i sèries Tarda

– 7ª JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ + 5ª PREBENJAMÍ: C.N.RIEMBAU – 11/05/2019

– TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA: C.N. LLORET – 11/05/2019: Sèries matí + sèries de tarda

– XXI TROFEU MASTER GIRONA:  GEIEG – 18/05/2019

– FINAL DELEGACIONS ALEVÍ I BENJAMÍ 2019: C.N. TORTOSA – 19/05/2019

– FONS I ESTILS ALEVÍ: C.N. LLORET – 18/05/2019