Convocatòries 17/18

Del 26 al 29 de juliol 2018

VI CAMPIONAT D’ESPANYA INFANTIL D’ESTIU (MADRID)

ORGANITZA: FEDERACIÓN MADRILEÑA DE NATACIÓN

Piscina: Centro de Natación M’86”

C/José Martínez de Velasco, 3, 28007 Madrid

Nedadors convocats: Biel Canaleta.

Horaris previstos de competició: clica aquí


 

Dies: 19, 21 i 22 de juliol 2018

VI CAMPIONAT D’ESPANYA ALEVÍ D’ESTIU (CN SABADELL)

C.N.SABADELL (PISCINES CARLES IBARS)

Budapest, S/n Sabadell
08202 Sabadell

Club Organitzador: SABADELL, CLUB NATACIÓ

Nedadors convocats: Sergi Lleó i Pere Ansón.

Resultats del Campionat: clica aquí

 

16/06/2018

FINAL DE RELLEUS BENJAMI
CN Reus Ploms

Nedadors convocats: CONVOCATÒRIA
Llistats de sortida: SÈRIES – TIMING

Llistats de sortida i tota la informació a: FINAL DE RELLEUS


30,1 i 2 de juliol

CAMPIONAT DE CATALUNYA D’ESTIU ALEVÍ
CN Reus Ploms

Nedadors classificats:

ALEX ALTISENT
CROSBY FITCH
PERE ANSÓN
SERGI LLEÓ
AARÓN HERNÁNDEZ
INGRID ROMERO
LAIA CASELLAS
MARIA RODEJA

Tota la informació a: CCEA


CALENDARI OFICIAL 2017/2018 (actualitzat a 23/05/2018)


SÈRIES
– 1 JORNADA DE LLIGA INFANTIL/FONS i ESTILS ABSOLUTS – Olot 07/10/2017
– 1 JORNADA DE LLIGA ALEVI – Figueres 07/10/2017
– 1 JORNADA LLIGA BENJAMINA – Banyoles 28/10/2017
– TROFEU SANT NARCIS (Inf/Jun/Abs) – Girona 04/11/2017
– TROFEU SANT NARCIS (Alev/Benj) – Girona 04/11/2017
– 2 JORNADA DE LLIGA INF/JUN/ABS + ALEVI – Lloret de Mar 11/11/2017
– 2 JORNADA DE LLIGA BENJAMINA – Figueres 18/1/2017
– TROFEU RAUL RAMOS – Olot 02/12/2017
– 3 JORNADA DE LLIGA ALEVI – Santa Coloma de Farners 02/12/2017
– 3a JORNADA DE LLIGA BENJAMINA+1a PREBENJAMINA – Girona 16/12/2017
– 4a JORNADA DE LLIGA ALEVI – Figueres 20/01/2018
– 3a JORNADA DE LLIGA INF/JUN/ABS – Girona 27/01/2018
– 4a JORNADA DE LLIGA BENJAMINA + 2a PREBENJAMINA – Sta Coloma de Farners 27/01/2018
– 5a JORNADA DE LLIGA ALEVI – Olot 03/02/2018
– TROFEU TRESSERRAS – Banyoles 17/02/2018
– 5a JORNADA DE LLIGA BENJAMINA + 3a PREBENJAMINA – Platja d’Aro 17/02/2018
– 4a JORNADA DE LLIGA INF/JUN/ABS – Girona 03/03/2018
– 6a JORNADA DE LLIGA ALEVI – Centelles 17/03/2018
– 6a JORNADA DE LLIGA BENJAMINA + 4a PREBENJAMINA – Roses 24/03/2018
– TROFEU MERCAT DEL RAM MATÍ – Vic 07/04/2018
– TROFEU MERCAT DEL RAM TARDA – Vic 07/04/2018
– 5a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/JUN/ABS – Lloret de Mar 14/04/2018
– 7a JORNADA DE LLIGA ALEVI – Olot 21/04/2018
– TROFEU FIRES I FESTES DE LA SANTA CREU (mati) – Figueres 05/05/2018
– TROFEU FIRES I FESTES DE LA SANTA CREU (tarda) – Figueres 05/05/2018
– 7a JORNADA DE LLIGA BENJAMINA + 5a PREBENJAMINA – Lloret de Mar 12/05/2018
– FONS i ESTILS ALEVÍ – Lloret de Mar 19/05/2018
– CAMPIONAT PROVINCIAL ALEVI GIROSONA (matí) – Girona 26/05/2018
– CAMPIONAT PROVINCIAL ALEVI GIROSONA (tarda) – Girona 26/05/2018
– COPA CATALANA DE BASE ALEVINA (GRUP C) – Girona 02/06/2018
– TROFEU CIUTAT DE GIRONA -Girona 09/06/2018