CAMPIONAT DE CATALUNYA D’HIVERN 2019 INFANTIL I JÚNIOR

🌀  El  C.N.Figueres ha disputat el Campionat de Catalunya Infantil i Júnior al Club Natació Barcelona del 12 al 15 de desembre. Els resultats obtinguts han estat:

🌀Pere Ansón:
• 50 m braça: 5è amb MMP 31.75!!!
• 100 m braça: 5a posició amb MMP 1:09.24
• 400 m estils: 16a posició

• 200 m estils: 11a posició amb MMP 2:19.56 i aconseguint mínima per a participar al proper Campionat d’Espanya!🔝🔝🔝👏🏾

🌀Sergi Lleó:
• 50m lliure: 12a amb 26.45!!!
• 100 m lliure: 8a amb MMP 56.49!!!

• 200 m lliure: 10a posició amb MMP 2:03.54!

• 400 m lliures: 6a posició!

🌀Yeray Hernández:
• 50 m esquena: 7a posició amb MMP 30.60.
• 200 m esquena: 8a amb 2:21.56

• 200 m lliure: 30 a posició

• 100 m esquena: 7a posició amb MMP 1:04.55!

🌀Biel Canaleta:
• 50 m lliure: 14a posició
• 50 m papallona: 23a posició amb 28.56
• 100 m lliure: 11a posició

• 200 m lliure: 29a posició

🌀Joana Oliveras:
• 50 m lliure: 20a rebaixant marca a 29.86
• 100 m lliure: 23a posició

🌀Laia Casellas:
• 100 m lliure: 17a amb 1:05.93

• 200 m lliure: 8a posició amb 2:19.39

• 400 m lliure: 5a posició, aconseguint mínima per a participar al proper Campionat d’Espanya!🔝🔝🔝👏🏾

🌀Marc Bellezza:
• 50 m braça: 8a posició amb 32.02
• 100 m braça: 10a posició amb 1:12.83

🌀Marina Caixach:
• 50 m lliure: 24a rebaixant marca a 29.87
• 50 m esquena: 29a posició
• 100 m lliure: 33a

🌀Marina Ansón:

• 400 m lliure: 16a posició
• 50 m lliure: 22a posició
• 50 m braça: 15a posició
• 100 m braça: 12a posició
• 100 m lliure: 30a

• 200 m lliure: 25a posició

🌀Núria Taboada:
• 50 m lliure: 30a posició
• 50 m papallona: 12a posició amb 31.77
• 100 m lliure: 31a

• 100 m papallona: 19a posició

🌀Pau Fernández:
• 50 m lliure: 39a posició
• 50 m esquena: 22a posició
• 50 m braça: 27a posició amb 35.43
• 100 m lliure: 38a posició

🌀Lara López:
• 50 m esquena: 22a posició
• 50 m braça: 19a posició

• 200 m braça: 8a posició amb 2:58.80!!!
• 200 m lliure: 22a posició

• 400 m lliure: 12a posició

🌀Emma Feliu:
• 50 m papallona: 29a posició amb 35.30

🌀RELLEUS 4X200M LLIURE INFANTIL FEMENÍ: 23a posició, format per: Laia Casellas, Joana Oliveras, Maria Rodeja i Ariadna Soler.

🌀RELLEUS 4X200M LLIURE JUNIOR FEMENÍ: 16a posició, format per: Lara López, Marina Caixach, Marina Ansón i Emma Feliu.

🌀RELLEUS 4X200M LLIURE INFANTIL MASCULÍ: 17a posició, format per: Sergi Lleó, Yeray Hernández, Pere Ansón i Sergio Pano.

🌀RELLEUS 4X100M LLIURE INFANTIL MASCULÍ: 15a posició, format per: Sergi Lleó, Yeray Hernández, Sergio Pano i Pere Ansón.

🌀RELLEUS 4X100M LLIURE JUNIOR FEMENÍ: 16a posició, format per: Marina Ansón, Lara López, Emma Feliu i Marina Caixach.

🌀RELLEUS 4X100 ESTILS FEMENÍ JÚNIOR: 5a posició amb 5:00.03, format per Lara López, Marina Ansón, Núria Taboada i Emma Feliu.
🏊‍♂️🏊‍♀️24a posició de l’equip Infantil dels 57 equips totals.
🏊‍♀️🏊‍♂️26a posició de l’equip Júnior de 55 Clubs totals.